CANLI Aziz Yıldırım açıklamalarda bulunuyor

Fenerbahçe başkan adaylığını açıklayacağı basın toplantısı düzenliyor. Canlı aktarıyoruz…

CANLI

13:06 15 Mayıs 2024

ALİ KOÇ İLE AZİZ YILDIRIM YARIŞACAK

Fenerbahçe’de gözler seçimli olağan genel kurula çevrildi. Sarı-lacivertlilerde 2018’de de yarışan mevcut başkan Ali Koç ile bir önceki başkan Aziz Yıldırım başkanlık için yarışacak.

13:08 15 Mayıs 2024

AZİZ YILDIRIM ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım, 8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak olağan seçimli genel kurulda aday olduğunu açıklamıştı.

Aziz Yıldırım, “Aday olmamın nedeni, 6 yıldır dışarıda kalmamız. Bu süreçte olumlu veya olumsuz olayları görmek. Ondan önceki 4 yılda neleri yanlış yaptık, onları tahlil ederek. Bu süreci başlatıyoruz. Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz. Fenerbahçe büyüktür, orada yapılan bazı yanlışları düzelterek, camiayı birleştirerek, 3 Temmuz sürecinde olduğu gibi güç birliği ile şampiyon olmasını istiyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

13:13 15 Mayıs 2024

ALİ KOÇ YENİDEN ADAY

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 8-9 Haziran tarihlerinde yapılması planlanan olağan seçimli genel kurulda yeniden başkanlığa aday olduğunu açıklamıştı.

Ali Koç, “Bundan sonraki adımlarda da Türk futbolunun içinde bulunduğu bataklık ve organize kötülükler karşısında camia olarak topyekun mücadele etmemiz gerekmektedir. Bu doğrultuda, kesin tarihi önümüzdeki hafta kulübümüz tarafından açıklanacak olan genel kurulumuzda aday olma kararı aldığımı kamuoyunun bilgisine sunarım.” sözlerini kullanmıştı.

13:11 15 Mayıs 2024

FENERBAHÇE’DE SEÇİM NE ZAMAN?

Fenerbahçe resmi sitesinden yaptığı açıklamada seçimin 30 – 31 Mayıs tarihlerinde, yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 8 – 9 Haziran’da yapılacağı açıklandı.

Canlı Anlatım Özeti

  • ALİ KOÇ İLE AZİZ YILDIRIM YARIŞACAK
  • AZİZ YILDIRIM ADAYLIĞINI AÇIKLADI
  • ALİ KOÇ YENİDEN ADAY
  • FENERBAHÇE’DE SEÇİM NE ZAMAN?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x